SILVERFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal. Ca 700 gram.

532355. SILVERFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal. Ca 700 gram.

Fat, bägare 2 st, kanna samt cigarettetui. Längd 4,5-26 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 149