MANDOLINER samt BANJO, 3 delar, bl a Levin.

532281. MANDOLINER samt BANJO, 3 delar, bl a Levin.

Banjons längd ca 90 cm.

Slitage, ställvis hårt. Mandoliner med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Banjons längd ca 90 cm.

Antal besök: 2 370