KIKARE, Carl Ziess, Jena, Tyskland, 1900-talets första hälft.

532258. KIKARE, Carl Ziess, Jena, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Från första världskriget. I läderväska. Nr 27859. Kikarens höjd ca 11,5 cm.

Ej funktiosntestad. Bruksslitage. Väska utan handtag samt med hårt slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 046