ARMBANDSUR, guld på stål, Enicar, 1900-talets andra hälft.

532249. ARMBANDSUR, guld på stål, Enicar, 1900-talets andra hälft.

Hexagonal form. Autoamtic. Tvåfärgad urtavla med datumfönster. Ca 36 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 562