GLASFÖREMÅL,11 delar, Tapio Wikkala, Iittala, Finland, 1900-tal.

532210. GLASFÖREMÅL,11 delar, Tapio Wikkala, Iittala, Finland, 1900-tal.

Vaser, 2 st, signerade TW.
Kanna, glas med mera.

Vaser med nagg/skador. Större skål med mikronagg.
kanna med sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser, 2 st, signerade TW.
Kanna, glas med mera.

kanna med sprickbildning.

Antal besök: 583