LEIFON WIDLUND. "Svartvit flugsnappare", olja på duk, signerad.

532205. LEIFON WIDLUND. "Svartvit flugsnappare", olja på duk, signerad.

45 x 54 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Antal besök: 741