ÖL/VINGLAS, 12 st. LIKÖRGLAS, 12 st. Juldekor.

532184. ÖL/VINGLAS, 12 st. LIKÖRGLAS, 12 st. Juldekor.

Öl/vin höjd ca 18 cm.
Likör höjd ca 13 cm.

Något nagg.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Öl/vin höjd ca 18 cm.
Likör höjd ca 13 cm.

Något nagg.
Bruksskick.

Antal besök: 518