BORDSLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

532170. BORDSLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. Sockel av vit sten. Två ljushållare vardera. Höjd ca 40 cm.

Ytslitage. En sockel med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 374