BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

532135. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med bl a mahogny. Delvis rutlagd faner. Beslag av mässing. Skiva marmor. Två lådor. Längd 62. Bredd 34. Höjd 68 cm.

Slitage. Repor och märken. Något instabil.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 341