SKEDAR, 7 st, silver, bland annat Grigory Sbitnev, Fyodor Ivanov, Moskva, Ryssland, 1800-talets slut.

532104. SKEDAR, 7 st, silver, bland annat Grigory Sbitnev, Fyodor Ivanov, Moskva, Ryssland, 1800-talets slut.

5 skedar, Grigory Sbitnev, längd ca 15 cm.
Sked, Fyodor Ivanov, längd 16,5 cm.
Sked, otydliga stämplar, längd 13,5 cm.

Vikt 185 gram.

Bruksslitage, bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 185 gram.

Bruksslitage, bucklor, repor.

Antal besök: 664