HUSHÅLLSMASKINER, "Assistent", Electrolux, "Köksbjörn", Bauknecht, med tillbehör.

532071. HUSHÅLLSMASKINER, "Assistent", Electrolux, "Köksbjörn", Bauknecht, med tillbehör.

30-tal delar.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Slitage på en del tillbehör.

Gör en kostnadsfri värdering!

30-tal delar.

Slitage på en del tillbehör.

Antal besök: 10 142