OSCAR REUTERSWÄRD. Färglitografi, H.C.,signerad.

531888. OSCAR REUTERSWÄRD. Färglitografi, H.C.,signerad.

57 x 38 cm (bild/bladstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 695