DAMMÖSSOR, 10 st, samt KRAGAR, 2 st och HALSDUK, päls, Saga-mink, Aase Modell, Nilssons Päls.

531851. DAMMÖSSOR, 10 st, samt KRAGAR, 2 st och HALSDUK, päls, Saga-mink, Aase Modell, Nilssons Päls.

1 st mössa av vardera Saga-Mink, Aase Modell och Nilssons Päls.
2 kragar längd 38 och 46 cm.
Halsduk längd 160 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

1 mössa med invändiga skador och fläckar, halsduk med liten skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 kragar längd 38 och 46 cm.
Halsduk längd 160 cm.

Antal besök: 477