Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOL med FOTPALL, okänd formgivare, 1900/2000-tal.
531844. KARMSTOL med FOTPALL, okänd formgivare, 1900/2000-tal.
Höjd 114 cm. Ställbar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 114 cm. Ställbar.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
298