GOLVLAMPA tidigt 1900-tal.

GOLVLAMPA tidigt 1900-tal.
53181. GOLVLAMPA tidigt 1900-tal.

Skuret och förgyllt trä, på 3 grenad fot.

Spricka, slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 890