GOLVLAMPA, Tidigt 1900-tal.

GOLVLAMPA, Tidigt 1900-tal.
53178. GOLVLAMPA, Tidigt 1900-tal.

Skuret och förgyllt trä på 3-grenad fot.Total höjd 184 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 797