Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Grafik
LIS ZWICK OCH JÖRGEN NASH. "Cirkusprinsessan" samt "Etablissemangets skrattande åsna", färglitografier, signerade.
531782. LIS ZWICK OCH JÖRGEN NASH. "Cirkusprinsessan" samt "Etablissemangets skrattande åsna", färglitografier, signerade.
61 x 46 cm, 81/175.
Hörnveck.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 46 cm, 81/175.
Hörnveck.
Helsingborgs Auktionskammare
733