BÖCKER, 25 st, "Djurens Liv", "Djurens Värld", "De levande djuren på jorden".

531722. BÖCKER, 25 st, "Djurens Liv", "Djurens Värld", "De levande djuren på jorden".

9 halvfranska band Brehm "Djurens Liv".
13 halvfranska Brehm "Djurens Värld".
3 halvfranska Charles J Cornish "De levande djuren på jorden".
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Smärre slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, fläckar.

Antal besök: 903