SPEGEL, fasettslipat glas, "Pirål", IKEA.

531701. SPEGEL, fasettslipat glas, "Pirål", IKEA.

165 x 75 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

165 x 75 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Antal besök: 5 983