TAKLAMPA, glas och mässing, "Crystal", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-tal.

531666. TAKLAMPA, glas och mässing, "Crystal", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-tal.

Höjd 32 cm
Diameter 32 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.
Mässing med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm
Diameter 32 cm.

Mässing med mindre fläckar.

Antal besök: 3 418