KONSTGLAS, vas, Vicke Lindstrand, unik, nr 2029, Kosta, signerad.

531651. KONSTGLAS, vas, Vicke Lindstrand, unik, nr 2029, Kosta, signerad.

Höjd 23 cm.

Bruksslitage. Invändigt med beläggning.
Botten med obetydliga micronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Antal besök: 964