Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
PIET MOGET. signerad, olja på pannå, glasad.
531592. PIET MOGET. signerad, olja på pannå, glasad.
Ca 18,5 x 26,5 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 18,5 x 26,5 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
1 344