BRICKOR, 4 st, samt FAT, 2 st, nysilver, mestadels England, 1900-tal.

531489. BRICKOR, 4 st, samt FAT, 2 st, nysilver, mestadels England, 1900-tal.

4 brickor, olika modeller, varav två med gallerkant, längd 30 - 44 cm.
2 småfat med gallerkant, dekor av lejon, längd 10,5 cm.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Antal besök: 410