LJUSLYKTA, mässing, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd.

531448. LJUSLYKTA, mässing, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd.

Kupa av gultonat glas. Märkt med etikett. Höjd ca 28 cm.

Ytslitage. Nagg i kupans nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546