URBAN STRÖM. "Bogserbåt".Väggskulptur, tenn monterad på drivved, signerad och daterad -86.

531444. URBAN STRÖM. "Bogserbåt".Väggskulptur, tenn monterad på drivved, signerad och daterad -86.

Höjd ca. 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 43 cm.

Antal besök: 995