LEKSAKER, modeller m.m., 9 delar, metall och plast, Corgi Toys, Lesney, Matchbox m.m.

531437. LEKSAKER, modeller m.m., 9 delar, metall och plast, Corgi Toys, Lesney, Matchbox m.m.

Fyra i originalkartonger.
Längd 5,5 - 25 cm.

Arméjeep - Tada, Japan.
Bulldozer - Nomura, Japan.
Walkie-talkie set - Merit, i originalkartong. Kartongens mått 18,5 x 27,5 cm.
Lastbil - Lesney.

Varierande slitage. Båt med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fyra i originalkartonger.
Längd 5,5 - 25 cm.

Arméjeep - Tada, Japan.
Bulldozer - Nomura, Japan.
Lastbil - Lesney.

Antal besök: 462