531437. LEKSAKER, modeller m.m., 9 delar, metall och plast, Corgi Toys, Lesney, Matchbox m.m.
Fyra i originalkartonger.
Längd 5,5 - 25 cm.
Arméjeep - Tada, Japan.
Bulldozer - Nomura, Japan.
Walkie-talkie set - Merit, i originalkartong. Kartongens mått 18,5 x 27,5 cm.
Lastbil - Lesney.
Varierande slitage. Båt med omfattande skador.