VÄGGPENDYL, valnöt, nyrenässans, verk märkt GB (Gustav Becker), 1800-tal.

531429. VÄGGPENDYL, valnöt, nyrenässans, verk märkt GB (Gustav Becker), 1800-tal.

Krönt med örn.
Höjd ca 133 cm.

Bruksskick, repor, märken, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krönt med örn.
Höjd ca 133 cm.

Antal besök: 895