BLOMBORD, Carl Larssonstil, 1900-talets första hälft.

531413. BLOMBORD, Carl Larssonstil, 1900-talets första hälft.

Vitmålat, dekor med lyra i sidor.
Längd 80 cm, bredd 28 cm, höjd 79 cm.

Färgbortfall och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall och slitage.

Antal besök: 499