TAKLAMPOR, ett par, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra del.

531347. TAKLAMPOR, ett par, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra del.

Ett par taklampor, rödlackerad plåt.

Diameter 55 cm.

Bruksslitage. Smärre bucklor. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 55 cm.

Antal besök: 643