PIPHUVUD med SKAFT, silverbeslag, Carl Lindström eller Claes Christian Carlén, Borås, 1800-talets första hälft.

53125. PIPHUVUD med SKAFT, silverbeslag, Carl Lindström eller Claes Christian Carlén, Borås, 1800-talets första hälft.

Längd ca 69 cm.

Munstycke saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 69 cm.

Munstycke saknas. Slitage.

Antal besök: 1 165