OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. TRÄFIGURER (3). SAMER. Signerade G J och TL samt en osignerad.

53119. OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. TRÄFIGURER (3). SAMER. Signerade G J och TL samt en osignerad.

30 cm
11,5 cm
9,2 cm.

MIndre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 cm
11,5 cm
9,2 cm.

MIndre bruksslitage.

Antal besök: 1 930