ROLF LIDBERG. Sundsvallsviolen och Nattyxne, litografi samt träsnitt, sign och numrerade 22/150 o 99/250.

531119. ROLF LIDBERG. Sundsvallsviolen och Nattyxne, litografi samt träsnitt, sign och numrerade 22/150 o 99/250.

16x17 cm samt 39x11 cm.

Ej examinerade ur ram.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

16x17 cm samt 39x11 cm.

Ej examinerade ur ram.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besök: 733