Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, Peter Kuchinke, Gullaskruf. Signerad och daterad 94.
531112. VAS, glas, Peter Kuchinke, Gullaskruf. Signerad och daterad 94.
Höjd 21 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 21 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 253