VAS, glas, Peter Kuchinke, Gullaskruf. Signerad och daterad 94.

531112. VAS, glas, Peter Kuchinke, Gullaskruf. Signerad och daterad 94.

Höjd 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Antal besök: 2 853