LAKAN OCH ÖRNGOTT, 1900-tal.

531030. LAKAN OCH ÖRNGOTT, 1900-tal.

11 överlakan och 17 örngott. Broderad dekor.

Bruksslitage. Fläckar förekommer. Alla delar med monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 397