ÅKE CORSHAMMAR. Idyll vid Stensån, Båstad, september 1948, olja på pannå, sign.

531021. ÅKE CORSHAMMAR. Idyll vid Stensån, Båstad, september 1948, olja på pannå, sign.

38x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Antal besök: 1 375