Teaterkikare, gulmetall och pärlemo, Deraisme, Frankrike, fodral.
Sytillbehör bl.a. fingerborg, otydliga stämplar, troligtvis silver.
Bordspingla, nysilver, 1930-tal.
Luktdosa, porslin.
Puderdosa, romantiskt par.
Bokmärke, silver.
Miniatyrer, 4 st, vitmetall.
Saltkar, nysilver och blått glas, guastviansk stil.
Slitage.
Luktdosa, porslin.
Puderdosa, romantiskt par.
Bokmärke, silver.
Miniatyrer, 4 st, vitmetall.
Slitage.