SKÅL, glaserad lergods, F.B. Stenbäck, Trelleborg.

530956. SKÅL, glaserad lergods, F.B. Stenbäck, Trelleborg.

Höjd ca 11 cm, diameter 17 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 1 509