RA Auktionsverket Norrköping
Övrigt
Övrigt
GOLVASKKOPP. mässing, metall, 1950-tal.
530913. GOLVASKKOPP. mässing, metall, 1950-tal.
Höjd ca. 64 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 64 cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
1 458