PALL, teak, galon.

PALL, teak, galon.
530909. PALL, teak, galon.

Höjd 42 cm, 57 x 35 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
530909. PALL, teak, galon.

Höjd 42 cm, 57 x 35 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 605