SCHUCO EXAMICO 4001, Tyskland.

530878. SCHUCO EXAMICO 4001, Tyskland.

Längd 14,5 cm.

Saknar vindruta. Slitage, repor. Karossen lös. Urverk, start/stopp och växlar fungerar. Styrning hakar inte in i kuggarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14,5 cm.

Antal besök: 1 654