KONTORSSTOL, Kevi, 1970-tal.

KONTORSSTOL, Kevi, 1970-tal.
530821. KONTORSSTOL, Kevi, 1970-tal.

Sitthöjd på bild 50, rygghöjd på bild 74 cm.

Något anlupen samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 891