THORVALD RYGAARD. Segelfartyg till havs. Olja på duk. Signerad T.Rygård 1917.

530818. THORVALD RYGAARD. Segelfartyg till havs. Olja på duk. Signerad T.Rygård 1917.

40 x 70 cm.

Duk smutsad.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 70 cm.

Duk smutsad.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Antal besök: 1 190