BARNVAGN samt LEKSAKER, bland annat "Pluto", Brio, 1900-tal.

530812. BARNVAGN samt LEKSAKER, bland annat "Pluto", Brio, 1900-tal.

Plåtleksak, Japan, uppdragbar.
Pluto med svans och fungerande mekanik, längd 33 cm.
Dragleksak, hund, Brio.
Dragleksak, häst.

Barnvagn med skador/slitage. Färgbortfall. Slitage. Plåtleksak fungerande vi katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dragleksak, hund, Brio.
Dragleksak, häst.

Antal besök: 972