530812. BARNVAGN samt LEKSAKER, bland annat "Pluto", Brio, 1900-tal.
Plåtleksak, Japan, uppdragbar.
Pluto med svans och fungerande mekanik, längd 33 cm.
Dragleksak, hund, Brio.
Dragleksak, häst.
Barnvagn med skador/slitage. Färgbortfall. Slitage. Plåtleksak fungerande vi katalogiseringstillfället.