FLAKONGER, ett par samt BURK, slipad kristall, "Violetta", Polen.

530768. FLAKONGER, ett par samt BURK, slipad kristall, "Violetta", Polen.

Ett par flakonger höjd 17 cm.
Burk 11,5 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par flakonger höjd 17 cm.
Burk 11,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 091