SÄNGBORD, samt telefonhylla, teak, omkring 1900-talets mitt.

530766. SÄNGBORD, samt telefonhylla, teak, omkring 1900-talets mitt.

Sängbord med låda
Längd 49, bredd 33, höjd 51 cm
Telefonhylla med låda samt tidningsställ, stringmodell
Längd 40, bredd 24, höjd 22 cm.

Sängbord med visst fanérbortfall på ena kortsidan samt ytslitage
Telefonhylla med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sängbord med låda

Telefonhylla med ytslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 175