PINNSTOLAR, 4 stycken, vitmålade, 1900-talets mitt.

530723. PINNSTOLAR, 4 stycken, vitmålade, 1900-talets mitt.

Tallåsens fabriker.

Smärre färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallåsens fabriker.

Smärre färgslitage.

Antal besök: 475