STEPHAN GIMMY. SKULPTUR, mässing.1900-tal.

530690. STEPHAN GIMMY. SKULPTUR, mässing.1900-tal.

Signerad och numrerad 64/99. Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 603