PARTI MÖBLER OCH LAMPOR, 1900-tal.

530672. PARTI MÖBLER OCH LAMPOR, 1900-tal.

Vägglampor, ett par, Kosta lampan. Nattduksbord och pall.

Pall och bord med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall och bord med skador.

Antal besök: 334