VÄGGPENDYL med VÄGGLAMPETTER, förgyllda, mitten 1900-talet.

530638. VÄGGPENDYL med VÄGGLAMPETTER, förgyllda, mitten 1900-talet.

Väggur, Exacta, höjd 50 cm, bredd 32 cm, en nyckel.
Lampetter, ett par, höjd 28 cm, fungerande.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 614