BOKSKÅP,Valnöt sent 1800-tal.

53062. BOKSKÅP,Valnöt sent 1800-tal.

Nyrennässans, Överdel med 4 flyttbara hyllplan. Längd 108, bredd 56, höjd 236 cm.

gott bruksskick. (Alla fötter finns med men måste limmas om.)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 076